NEWSLETTER

Chcesz być informowany o najnowszych ofertach

Cień
umów się z konsultantem 535-07-07-03 udzielimy wszelkich informacji

O firmie


Jeśli szukasz profesjonalisty, który przeprowadzi Cię przez gąszcz “prawie” jednakowych ofert, a później przez montaż, jakby wybierał i montował dla siebie... TO JESTEŚ POD WŁAŚCIWYM ADRESEM!

Zatem dlaczego to właśnie nam zlecić wykonanie stolarki i jej montaż… Dlaczego to właśnie nam warto powierzyć montaż okien, drzwi, rolet, bram? Co nas wyróżnia spośród innych firm na rynku?

Współpracujemy z kilkoma producentami, dlatego też możemy zaoferować możliwie najbardziej pełną ofertę produktów. W naszej ofercie są okna, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, podłogi, bramy garażowe, rolety a także dodatki: klamki, parapety.

Przedstaw nam swoje oczekiwania, a my dobierzemy produkt i usługi do Twoich potrzeb bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu.

Szukasz czegoś standardowego, zależy Ci na minimalizacji kosztów? Znajdziemy ofertę dla Ciebie. Jeśli jakaś konstrukcja będzie “problematyczna”- wskażemy zagrożenia i zaproponujemy inne opcje.

Nie dziw się, że przed przystąpieniem do wyceny zadajemy tyle pytań- musimy poznać Twoje oczekiwania!

Nie jesteśmy salonem firmowym żadnego z producentów, co pozwala nam zawsze proponować te rozwiązania, które uważamy za najkorzystniejsze, bez przymusu reprezentowania stanowiska tylko jednego producenta.